Gayrimenkul Danışmanlığı

Gayrimenkul alış-satış ve kiralama hizmetleri

Gayrimenkul satış ve kiralama departmanı olarak mülk ya da portföy satmak ,satın almak ve kiralamak  isteyen yatırımcılar için kapsamlı ve araştırmaya dayalı küresel işlem çözümleri sunuyoruz. Güncel yatırım imkanları doğrultusunda bireysel müşterilerin isteğine uyarlanmış çözümler geliştirme yönündeki eşsiz becerimizle kusursuz bir biçimde birleştirerek çarpıcı sonuçlar sunuyoruz.

Yaşamını sürdürmek için gayrimenkul arayan bir müşteriden üst düzey çözümler arayan yatırımcılara kadar tüm müşterilerimizin gayrimenkul yatırımları yapmalarına yardımcı olmak veya varlıklarını veya portföylerini elden çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.

Yatırım bilgisi

               Herhangi bir gayrimenkul yatırımı yapmak istiyorsanız profesyonellerden oluşan ekibimiz, ilgili pazarlarındaki gayrimenkul yatırımının her yönünü anlayan, gerçekçi ve pratik düşünen uzmanlarla birlikte kapsamlı durum tespiti yaparak ve gerçek zamanlı pazar verilerini kullanarak size tavsiyede bulunacaklardır.

Satın alma

               Bir mülk yatırımını kısa, orta veya uzun vadeli olarak satın almak isteyebilirsiniz. Sektöre bakılmaksızın pazardaki en uygun fırsatları belirleyebiliriz.

Satış

               Mal sahibi iseniz düşük performans gösteren yatırımları elden çıkarmak ya da sadece kazanç sağlamak amacı ile bir gayrimenkulden veya pazardan çıkış yapmak isteyebilirsiniz. Mülkünüze ya da sahip olduğunuz portföye ilişkin maksimum kazanç elde etmenize ve işlem riskinizi azaltmaya yardımcı olmak için size en uygun stratejileri tavsiye edeceğiz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Fırsatlara erişim

               Maksven kardeş markaları Mef yapı ve Maxven Global ile birlikte sizler için yurtiçi ve yurtdışındaki fırsat portföyleri takip etmekte ve sizlere getirisi yüksek alternatifleri sunmaktadır.

Uzmanlık

          Ofis, konut, arsa, otel, sağlık tesisi, Avm  ve bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla çok çeşitli alternatiflerle yatırımcılara destek sunuyoruz kiralama, varlık yönetimi, operasyonlar,  değerleme , sigorta işlemleri ve hukuki birimlerimiz birlikte sizlere detaylı çözümler sunabiliyoruz.

İlişki ağı

Maksven olarak yerel çalışmakla birlikte Kardeş markamız Maxven Global ile daha geniş düşünebiliyor düşünebilir ve yurtdışı alternatifler sağlayabiliyoruz.