RİSKLİ YAPILARIN TESBİTİ

RİSKLİ YAPILARIN TESBİTİ

Binanızı kentsel dönüşüme sokmak veya bilgi amaçlı  riskli yapı tespiti yaptırıp gerekli raporu almak için bakanlık tarafından yetkilendirilmiş yetkili Kuruluşlara başvurmanız yeterlidir. Başvurunuz ile uzmanlar binanızda tüm teknik incelemeleri yaparak binanız için riskli yapı tespit raporunu hazırlayarak size sunacaktır.

Hazırlamış olan raporda binanız deprem yönetmeliğine göre riskli kategoride görülürse depreme karşı binanızı güçlendirilebilir ya da uygun şartlar sağlandığı taktirdekentsel dönüşüm kapsamında binanızı yeniden inşaa edebilirsiniz. Her İki durumda da işlemlerin yetki sahibi kurum ve kişilerle yapılması önemlidir. Talebiniz ile  yetkilendirdiğiniz kurum binanızın güçlendirilmesi veya kentsel dönüşüm kapsamında yeniden İnşa edilmesi için tüm devlet teşviklerini ve gerekli hallerde mevcut kredi seçeneklerini sizin adınıza çıkacakayrıca güçlendirme veya yeni bina projelerini çizerek gerekli ruhsat ve izinlerinde alınmasıyla süreci planlanan şekilde tamamlanarak binanızı size teslim edecektir.

Projenbu riskli yapıların tesbiti ve tüm kentsel dönüşüm aşamaları sürecinde size destek olarak sizin için en uygun maliyet ile en verimli projenin gerçekleştirilmesi adına hizmet vermektedir. Uzmanlarımızdan destek almak için  ……………………telefondan destek alabilirsiniz.

bir yorum bırakın